اتوبار و باربری

به چه موسسه ای اتوبار (باربری) می گویند ؟

موسسه ای که در جهت خدمت رسانی در صنف حمل و نقل کالا فعالیت می نماید و تشکیل می شود از نیروی انسانی ، دفتر کار و وسایل نقلیه مورد نیاز جهت بارهای مختلف.

نیروی انسانی در اتوبار به دو بخش تقسیم می گردد که بخش اول (داخل مجموعه)شامل ۱- مدیریت ۲- رزوشن ها ۳- نیروی خدماتی .

بخش دوم (خارج مجموعه) ۱- راننده وسیله نقلیه ۲- کارگر باربری ۳-لوازم بسته بندی .

دفتر کار در این صنف علاوه بر شرایط سایر صنوف ، می بایستی از نظم و ترتیب خاصی برخوردار باشد. سکوت و آرامش دفتر برای رزوشن ها ، تعداد لازم خطوط تلفن و …

وسایل نقلیه در اتوبار شامل چه چیز می باشد؟

وسایل نقلیه در اتوبار معمولا شامل وانت پیکان،وانت نیسان،انواع کامیونت(خاور و غیره) میباشدکه به تعداد مورد نیاز تهیه میگردد. بدیهی ست وضعیت ظاهری و فنی وسایل نقلیه می بایستی همیشه توسط مسئول فنی دفتر که اصطلاحا به او سر راننده گفته میشود ، چک گردد.

با اینکه افراد داخل مجموعه نقش حیاتی در کارکرد اتوبار دارند ، ولی عوامل بیرونی (راننده و کارگر) از آنجاکه مستقیما با مشتری رو در رو هستند ، ایینه تمام نمای باربری می باشند.  چه بسا بهترین باربری ها بابت عدم نظارت بر کار راننده و کارگرهای خود بزرگترین ضربه ها را خورده و خیل عظیمی از مشتری های خود را از دست داده اند. کافیست در منطقه شما معروف به کارگران بداخلاق و یا ناوارد شوید ، دیگر اگر دفتر کارتان را با ورق طلا بپوشانید و هزاران کامیونت صفر کیلومتر زیبا در اختیار داشته باشید ،هیچکدام باعث برگشتن مشتری هایتان نخواهد شد.

مهتاب بار سرمایه خود را دفتر کار و تعداد ماشین های خود نمی داند. سرمایه ما پرسنل فهیم و کار بلدی هستند که از هر مشتری راضی خود چند مشتری جدید می گیرند.

باربری جنوب تهران
باربری

اتوبار و باربری مهتاب بار

انجام سرویس اسباب کشی یا (اثاث کشی) همراه با کامیون خاور مسقف بزرگ + کارگران حرفه ای و بیمه اثاثیه با بهترین قیمت را از ما بخواهید.
هر کجای تهران بزرگ که هستید فقط با یک تماس نهایت ظرف مدت ۱ساعت کامیون به همراه کارگر در خدمت شماست.
تمامی کارگران اتوبار توانایی و تخصص حمل اجسام سنگین و حساس از جمله یخچال ساید بای ساید ، تردمیل ، شیشه میز نهارخوری ، ویترین ، گاو صندوق ، صندلی ماسوژور را دارند.
همچنین تمامی کامیون ها مجهز به لوازم بسته بندی از قبیل پتو – کارتن – مشمبا حباب دار هستند. و بارچین لوازم بزرگ را به صورت رایگان داخل ماشین بسته بندی میکند.
عرف کار تمامی باربری ها برای سرویس اسباب کشی ساعتی می باشد .
به صورتی که هزینه اعلام شده توسط منشی های باربری برای انجام یک سرویس تا حداکثر ۳ساعت می باشد و بعد از ۳ساعت طبق بارنامه به مبلغ اضافه می شود.
شروع ساعت بارنامه هم از درب منزل مشتری محاسبه می شود.